Селезньов зробив хет-трик за "Кубань" у товариській грі

Відео
Селезньов зробив хет-трик за "Кубань" у товариській грі Селезньов забив три голи за тайм © ФК "Кубань"
Форвард, якого не викликали в збірну України, не втрачає часу дарма.

Євген Селезньов оформив хет-трик у товариській грі. Українець відзначився в спарингу "Кубані" проти ставропольського "Динамо".

Селезньов забив всі свої голи в першому таймі - на 24-й, 42-й і 44-й хвилині матчу. Другий м'яч був забитий з пенальті. У перерві Селезньов був замінений, а матч у підсумку завершився перемогою "Кубані" з рахунком 5:0.

Один з голів Селезньова

Нагадаємо, Михайло Фоменко не викликав Селезньова у національну збірну України на товариські матчі проти Кіпру та Уельсу.

В офіційних іграх за "Кубань" український нападник поки відзначився лише один раз - з пенальті.