Селезньов відзначився дублем у матчі чемпіонату Туреччини

Селезньов відзначився дублем у матчі чемпіонату Туреччини Селезньов забив за "Акхісар" © twitter.com
Українець продовжує забивати за нову команду.

Голи українця Євгенія Селезньова принесли "Акхісару" перемогу над "Коньяспором" (3:0) в 23-му турі турецької Суперліги.

Селезньов відкрив рахунок, замкнувши навіс з лівого флангу, а в другому таймі подвоїв перевагу в контратаці, реалізувавши вихід один на один під гострим кутом. Для Євгена це перший дубль з 2015 року, коли він ще виступав за "Дніпро".

Вже після відходу українця з поля на 86-й хвилині господарі забили третій м'яч, довівши рахунок до розгромного.

Після цієї перемоги "Акхісарспор" з 30 очками піднявся на 9-е місце в Суперлізі.

Нагадаємо, в "Акхісар" Євген перейшов на початку зими на правах вільного агента з "Карабюкспора", за який провів 31 матч і забив 8 голів в минулому році.

На рахунку Селезньова тепер 4 голи в 9 матчах у всіх турнірах за нову команду.

Раніше Селезньов заявив про те, що хотів би закінчити кар'єру в "Дніпрі".