Збірна Канади розгромила Росію у фіналі чемпіонату світу з хокею

Збірна Канади розгромила Росію у фіналі чемпіонату світу з хокею Канада розгромила Росію у фіналі © IIHF
У Празі завершився 79-й чемпіонат світу з хокею.

У фіналі чемпіонату світу з хокею збірна Росії програла канадській команді. Зустріч проходила в Празі і закінчилася з рахунком 1:6.

Канадці вийшли вперед на 19 хвилині: Коді Ікін зіграв на п'ятачку, підправивши шайбу після дальнього кидка. Потім відзначилися Тайлер Енніс (22 хвилина), Сідні Кросбі (28), Тайлер Сегін (29), Клод Жиру (49). Шоста шайба, яка побувала у воротах російської команди, на рахунку 19-річного Натана Маккіннона. На 53 хвилині Сергій Мозякін закинув шайбу престижу.

Підопічні Олега Знарка не змогли захистити чемпіонський титул, який вони здобули у 2014 році в Білорусії. У матчі за третє місце США обіграли збірну Чехії. У попередніх дев'яти зустрічах російська команда здобула сім перемог і зазнала дві поразки.

Раніше повідомлялося, що збірна України з хокею зіграє в 2016 році на чемпіонаті світу в Загребі.