Роналду приніс Португалії перемогу над Марокко

Роналду приніс Португалії перемогу над Марокко Роналду став героєм матчу © fifa.com
Португальці забили гол у першому таймі.

Збірна Португалії обіграла команду Марокко з рахунком 1:0 в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу-2018 з футболу. Поєдинок квартету В проходив у Москві.

Португальці дуже активно розпочали матч і домоглися свого вже на четвертій хвилині. Кріштіану Роналду замкнув ударом головою подачу з кутового, встановивши черговий бомбардирський рекорд. Лідер "Реала" став найкращим бомбардиром в історії європейських збірних - на його рахунку 85 забитих м'ячів.

Що стосується Марокко, то африканці теж створили собі шанс на 10-й хвилині під час розіграшу кутового - Мехді Бенатья пробивав головою, а кіпер Руй Патрісіу забрав м'яч у "шістці" воріт. Надалі марокканці досить успішно атакували і створювали проблеми супернику, але захист португальців зі своїми обов'язками справлявся.

Португалія - Марокко - 1:0
Гол: Роналду, 4

Португалія: Патрісіу, Суареш, Пепе, Фонте, Геррейру, Маріу (Б. Фернандеш, 69), Моутіньйо (А. Сілва, 87), Карвальо, Б. Сілва (Мартінш, 59), Роналду, Гедеш

Марокко: Мохаммеді, Дірар, Бенатья, Да Кошта, Хакімі , Зієх, Ель Ахмаді (Фажр, 87), Н. Амрабат, Буссуфа, Бельханда (Карсела-Гонсалес, 75), Бутаїб (Ель-Каабі, 68)

Попередження: А. Сілва - Бенатья

ЧС-2018: положення команд, всі групи.