Ребров після перемоги над "Шахтарем" заступився за Луческу

Ребров після перемоги над "Шахтарем" заступився за Луческу Сергій Ребров заступився за Мірчу Луческу
Головний тренер "Динамо" вважає, що найчастіше його колеги змушені тримати багато всередині, тому їх коментарі виходять короткими і одноманітними.

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров після перемоги над "Шахтарем" у матчі 8-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги (1:0) заступився за свого колегу Мірчу Луческу, який на післяматчевій прес-конференції не став аналізувати гру, а підняв по суті лише тему суддівства.

За словами Реброва, найчастіше тренери змушені тримати емоції всередині себе, тому їх коментарі і виходять короткими і одноманітними.

"Повірте мені, у тренера після поразки в такому дербі ніколи не буде гарного настрою. Так само було і в мене після програного матчу за Суперкубок. Я працював з багатьма спеціалістами, і знаю, що вони часто тримають все в собі. Нічого страшного в цьому не бачу", - зазначив Ребров на прес-конференції після виграного "класіко".

Нагадаємо, що Мірча Луческу звинуватив суддю Юрія Можаровського в тому, що він по суті зламав гру його команди після того, як видалив В'ячеслава Шевчука на 62-й хвилині за другу жовту картку. За словами Луческу, динамівці часто симулювали порушення і провокували його підопічних.

Через 9 хвилин після видалення динамівець Домагой Віда забив гол, який став у підсумку переможним для його команди.

Раніше президент "Динамо" Ігор Суркіс порадив Луческу шукати причини поразки у своїй команді, а не суддів. !zn