"Реал" виграв Суперкубок Іспанії

"Реал" виграв Суперкубок Іспанії "Реал" не залишив шансів "Барселоні" © Real Madrid
Мадридці не залишили "Барселоні" шансів у двоматчевому протистоянні.

"Реал" став володарем Суперкубка Іспанії сезону 2017/2018. У двоматчевій дуелі мадридці обіграли "Барселону".

Після перемоги (3:1) в першому матчі за Суперкубок Іспанії "Реал" переміг "Барселону" у матчі-відповіді на "Сантьяго Бернабеу" – 2:0.

Підсумок протистояння було вирішено ще в першому таймі – Асенсыо приголомшливим ударом відкрив рахунок на 9-й хвилині, а на 39-й Бензема подвоїв перевагу Мадрида.

"Реал" – "Барселона" – 2:0

Голи: Асенсио, 9, Бензема, 39

"Реал Мадрид ": Навас, Варан, Марсело, Карвахаль, Рамос, Кроос (Себальос, 80), Ковачич (Каземіро, 62), Асенсио (Тео, 75), Модріч, Васкес, Бензема.

"Барселона": тер Штеген, Піке (Нелсон Семеду, 50), Умтіті, Альба (Дінь, 78), Маскерано, Ракітіч, Серджи Роберто, Андре Гомеш (Деулофеу, 72), Бускетс, Мессі, Суарес.

Попередження: Суарес, Маскерано

Раніше "Реал" обіграв "Манчестер Юнайтед" і завоював Суперкубок УЄФА.