"Реал" обіграв "Атлетіко" в мадридському дербі

"Реал" обіграв "Атлетіко" в мадридському дербі "Реал" переміг на виїзді © Real Madrid
Команда Соларі вийшла на друге місце в таблиці.

Сьогодні, 9 лютого, в 23-му турі іспанської Прімери "Атлетіко" вдома програв мадридському "Реалу" (1:3).

Гості відкрили рахунок на 13-й хвилині, коли після кутового Серхіо Рамос скинув м'яч головою на Каземіро, а бразилець ударом через себе з близької відстані пробив голкіпера "Атлетіко". Господарі відігралися на 25-й хвилині зусиллями Антуана Грізманна, який реалізував вихід один на один.

У кінцівці першого тайму Вінісіус Жуніор заробив пенальті для "Реала", його точно виконав Серхіо Рамос, а третій м'яч за "Реал" забив в середині другого тайму Гарет Бейл.

"Атлетіко" - "Реал" - 1:3

Голи: Грізманн, 25 - Каземіро, 16, Рамос, 43 (з пенальті), Бейл, 74.

"Атлетіко": Облак, Аріас, Хіменес, Годін, Ернандес, Корреа (Родрі, 65), Сауль, Парті, Лемар (Вітоло, 59), Мората (Калініч, 71), Грізманн.

"Реал": Куртуа, Карвахаль, Варан, Рамос, Регілон, Модріч, Каземіро, Кроос (Себальос, 84), Васкес, Бензема (М. Діас, 89), Вінісіус (Бейл, 57).

Попередження: Грізманн, Хіменес, Ернандес, Парті, Мората, Сауль - Васкес, Регілон, Модріч.

Вилучення: Парті, 80 (друга жовта картка).

Таким чином, "Реал" після цієї перемоги набрав 45 очок і вийшов на друге місце в турнірній таблиці. "Атлетіко" з 44 очками займає третє місце, лідирує "Барселона", яка набрала 50 очок.

Раніше повідомлялося про те, що "Реал" визнаний найприбутковішим футбольним клубом Європи.