"Реал" - "Манчестер Юнайтед": найкращі фото матчу

Фото
Мадридці здобули перший титул у сезоні.

Вчора, 8 серпня, в македонському Скоп'є відбувся матч за Суперкубок УЄФА, в якому зустрілися переможець Ліги чемпіонів "Реал" і тріумфатор Ліги Європи "Манчестер Юнайтед".

З початку і до 60-ї хвилини грою повністю володів "Реал", забивши двічі - відзначилися Каземіро і Іско.

Але, починаючи з 60-ї хвилини, матч пішов під контролем МЮ. Спочатку Лукаку відквитав один м'яч, а після Решфорд мав неймовірну нагоду, щоб зрівняти рахунок, але "Реал" виручив Навас, який відбив удар юного англійця при виході один на один. Далі англійці спробували піти на штурм, але сил для того, щоб зрівняти рахунок, команді Моуріньо так і не вистачило.

Нагадаємо, в минулому році володарем Суперкубка УЄФА також став мадридський "Реал", який обіграв у додатковий час "Севілью" з рахунком 3:2.