Прем'єр-ліга: "Зоря" в більшості обіграла "Колос"

Прем'єр-ліга: "Зоря" в більшості обіграла "Колос" "Зоря" перемогла в Запоріжжі © ФК Зоря
Луганчани продовжують перемагати.

Сьогодні, 10 листопада, в рамках 14-го туру української Прем'єр-ліги зустрічалися луганська "Зоря" та "Колос".

Луганчани в Запоріжжі здобули перемогу з рахунком 2:0. Юрченко на 31-й хвилині відкрив рахунок, реалізувавши пенальті, а в кінцівці зустрічі Кочергін з передачі Леднєва встановив остаточний рахунок.

Відзначимо, що на 55-й хвилині Гавриш отримав другу жовту картку і залишив гостей у меншості, а на 75-й хвилині Микита Шевченко відбив пенальті у виконанні Олександра Волкова, а на 77-й хвилині Морозко залишив "Колос" удев'ятьох.

"Зоря" – "Колос" – 2:0

Голи: Юрченко, 31 (з пенальті), Кочергін, 90.

"Зоря": Шевченко, Іванісеня, Каменюка, Вернидуб, Юрченко, Кочергін (Хомченовський, 90), Леднєв, Чеберко, Кабаєв (Будківський, 83), Михайличенко, Русин (Луньов, 83).

"Колос": Волинець, Мигунов, Парамонов, Зозуля, Гавриш, Оріховський, Мілько, Морозко, Задоя (Кізілатеш, 84), Ільїн (Волков, 61), Лисенко (Кожушко, 69).

Попередження: Кабаєв – Гавриш.

Видалення: Гавриш, Морозко ("Колос").

"Зоря" не програє в чемпіонаті України протягом семи матчів, а "Колос" програв п'ятий матч в чемпіонаті поспіль.

"Шахтар" - "Динамо": онлайн-трансляція матчу.