Прем'єр-ліга: "Зоря" не змогла обіграти "Чорноморець"

Прем'єр-ліга: "Зоря" не змогла обіграти "Чорноморець" "Зоря" втратила три очки © ФК Зоря
Луганчани втратили очки.

Сьогодні, 4 серпня, в рамках третього туру української Прем'єр-ліги луганська "Зоря" приймала одеський "Чорноморець" - поєдинок у Запоріжжі завершився внічию з рахунком 1:1.

На 23-й хвилині господарі поля вийшли вперед - Рафаель замкнув головою подачу з кутового. Після перерви одесити зрівняли рахунок - Савченко ідеально реалізував штрафний.

У четвертому турі "Зоря" відправиться до Львова в гості до "Карпат", а "Чорноморець" прийматиме чернігівську "Десну".

"Зоря" - "Чорноморець" - 1:1
Голи: Рафаель, 23 - Савченко, 59

"Зоря": Махарадзе, Каменюка, Сваток, Вернидуб, Чеберко, Гордієнко, Арвеладзе (Харатін, 54), Караваєв, Сілас, Хомченовський (Кабаєв, 63), Рафаель (Ледньов, 80)

"Чорноморець": Литовченко, Романюк, Рижук, Грачов, Трубочкін (Ярмоленко, 84), Савченко (Карноза, 90), Смірнов, Татарков (Леонов, 82), Бабенко, Чорний, Штогрін

Попередження: Чеберко - Грачов

В іншому матчі дня "Ворскла" мінімально обіграла "Львів".