Прем'єр-ліга: "Ворскла" здобула перемогу над "Чорноморцем"

Прем'єр-ліга: "Ворскла" здобула перемогу над "Чорноморцем" "Ворскла" перемогла в Полтаві © ua-football.com
Полтавчани зуміли здобути три очки.

Сьогодні, 31 серпня, відбувся стартовий матч 7-го туру української Прем'єр-ліги, в якому зустрічалися полтавська "Ворскла" і одеський "Чорноморець".

Всі голи поєдинку в Полтаві були забиті у другій половині зустрічі. Владислав Кулач на 24-й хвилині не реалізував пенальті, а вже на 49-й хвилині 25-річний форвард виправився і забив гол головою.

Далі Артем Черній на 62-й хвилині прямим ударом зі штрафного зрівняв рахунок, а в кінцівці матчу Дмитро Рижук зрізав м'яч у власні ворота, встановивши остаточний рахунок у матчі 2:1.

"Ворскла" – "Чорноморець" – 2:1

Голи: Кулач, 49, Рижук, 87 (автогол) – Чорній, 62.

"Ворскла": Шуст, Даллку, Чижов, Пердута, Артур, Шарпар, Скляр (Габелок, 74), Кобахідзе, Ребенок, Коломоєць (Карека, 68), Кулач (Сергійчук, 90).

"Чорноморець": Литовченко, Трубочкін, Грачов, Рижук, Романюк, Чорній, Савченко, Леонов (Карноза, 46), Смирнов, Мусолітін (Татарков, 60), Діденко (Коваль, 81).

Попередження: Скляр, Карека, Шарпар, Габелок – Трубочкін, Грачов.

Нагадаємо, сьогодні, 31 серпня, "Ворскла" дізналися своїх суперників по груповому етапу Ліги Європи.