Прем'єр-ліга: "Ворскла" і "Сталь" обмінялися голами

Прем'єр-ліга: "Ворскла" і "Сталь" обмінялися голами "Сталь" вирвала нічию в Полтаві © ФК Сталь
Триває черговий тур елітного дивізіону чемпіонату України.

У матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги "Ворскла" у Полтаві приймала "Сталь" - господарі поля не змогли перемогти вже в п'ятому поєдинку поспіль.

На старті другого тайму "Ворскла" вийшла вперед після точного удару Кобахідзе, проте утримати перевагу не вдалося. На 71-й хвилині Хоцянівський завершив голом розіграш штрафного - 1:1. Таким чином, полтавчани перервали серію з 4 поразок в УПЛ поспіль, але здобути три очки їм не вдалося.

"Ворскла" - "Сталь" - 1:1
Голи: Кобахідзе, 52 - Хоцянівський, 71

"Ворскла": Шуст, Пердута, Даллку, Чижов (Кулач, 77), Матвієнко, Чеснаков, Скляр, Шарпар, Кобахідзе (Кадімян, 69), Ребенок, Коломоєць (Загорулько, 83)

"Сталь": Пеньков, Грачов (Копитов, 43), Даніелян, Ткачук, Михайличенко, Якимів, Месхі, Климчук (Хоцяновський, 46), Мисик (Костенко, 74), Кузик, Обрадовіч

Попередження: Чижов, Скляр - Даніелян, Копитов

Нагадаємо, раніше "Шахтар" зазнав поразки у матчі з "Олександрією".