Прем'єр-ліга: "Сталь" обіграла "Волинь"

Прем'єр-ліга: "Сталь" обіграла "Волинь" "Сталь" дотиснула "Волинь" у кінцівці зустрічі © ФК Сталь
Команда Кучука забила двічі.

Сьогодні, 8 квітня, стартував 24 тур української Прем'єр-ліги, в якому "Сталь" обіграла "Волинь" з рахунком 2:0.

Поєдинок з перших хвилин пройшов у боротьбі за центр поля, і кожна з команд не хотіла поступатися м'ячем. Надалі у суперників почали з'являтися моменти, але їх можна було перерахувати по пальцях однієї руки.

У другому таймі характер гри змінився, а сам поєдинок проходив на зустрічних курсах. Кілька хороших нагод втратили "сталевари", також не реалізували свої моменти і підопічні Кварцяного.

Коли здавалося, що гра завершиться безгольовою нічиєю, оборона "Волині" двічі дала тріщину - це Карікарі два рази за 5 хвилин зумів реалізувати виходи один на один, тим самим забезпечивши перемогу "Сталі".

"Сталь" – "Волинь" – 2:0

Голи: Карікарі, 87, 90+4

"Сталь": Паньків, Пашаєв, Шабанов, Стаменкович, Іщенко, Леандро, Каленчук, Карасюк, Васін (Мисик, 75), Малакян (Задерака, 66), Дебелко (Карікарі, 66)

"Волинь": Кичак, Тетеренко, Горопевшек, Марушка, Шаповал, Чепелюк, Герасимюк, Романюк (Задерецкий, 63), Деда (Дудик, 46), Мемешев, Петров (Діденко, 84)

Зазначимо, що сьогодні, 8 квітня, у Кропивницького також відбудеться матч "Зірка" – "Ворскла".