Прем'єр-ліга: "Шахтар" здобув вольову перемогу над "Олександрією", "Дніпро-1" розібрався з "Олімпіком" Марлос не реалізував пенальті © ФК Шахтер
Триває перший тур УПЛ.

У першому турі української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" грав на виїзді у "Олександрією".

"Гірники" пропустили наприкінці першого тайму, коли Максим Третяков пробив точно в кут воріт. На старті поєдинку хавбек донеччан Марлос не реалізував пенальті. Після перерви "Шахтар" спочатку зрівняв рахунок завдяки автоголу Бухала, а потім Тайсон вивів чемпіонів України вперед. Крапку в грі поставив Дентіньо - 3:1.

"Олександрія" - "Шахтар" - 1:3
Голи: Третяков, 42 - Бухал, 58 (у свої ворота), Тайсон, 73, Дентіньо, 90+1

"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Бабогло, Бухал, Мірошниченко, Гречишкін, Ковалець (Запорожан, 72), Банада (Шастал, 82), Лучкевич (Задерака, 65), Сітало, Третяков

"Шахтар": П'ятов, Болбат (Матвієнко, 90), Кривцов, Хочолава, Іcмаїлі, Степаненко, Марлос, Патрік, Соломон (Дентіньо, 84), Тайсон, Мораєс (Бланко Лещук, 75)

Попередження: Запорожан - Степаненко, Алан Патрік

На сьомій хвилині Марлос не реалізував пенальті (воротар).

В іншому поєдинку дня "Дніпро-1" обіграв "Олімпік" і здобув першу перемогу в історії клубу в УПЛ. Голами відзначилися орендовані у "Динамо" Булеца і Супряга.

"Дніпро-1" – "Олімпік" - 2:0
Голи: Булеца, 2, Супряга, 9

Раніше повідомлялося про те, що УПЛ вирішила не карати клуби, які відмовилися від єдиного телепула.