Прем'єр-ліга: "Шахтар" у скандальному матчі поступився "Зорі"

Прем'єр-ліга: "Шахтар" у скандальному матчі поступився "Зорі" "Шахтар" втратив перемогу після трьох вилучень © ФК Шахтер
Відбувся заключний матч чемпіонату України в 2017 році.

Сьогодні, 10 грудня, луганська "Зоря" приймала донецький "Шахтар" у рамках 19-го туру української Прем'єр-ліги. Арбітр зустрічі вилучив трьох футболістів "гірників", що допомогло господарям поля здобути вольову перемогу з рахунком 2:1.

Перший тайм завершився з перевагою "Шахтаря" в контролі м'яча, але без голів. Після перерви настала розв'язка зустрічі. Спочатку донеччан вивів вперед ударом головою Петряк, після чого досить несподівано "Шахтар" залишився в меншості. Спочатку поле залишив Петряк, після чого другу жовту також отримав Фред. За кілька хвилин до фінального свистка арбітр поставив пенальті у ворота "гірників", які втратили ще одного гравця - отримав червону Ракицький за емоційну реакцію на рішення арбітра.

Сілас зрівняв рахунок ударом з точки, а в самій кінцівці П'ятов невдало відбив м'яч перед собою, а той після торкання від Бутка опинився у воротах. Після фінального свистка охорона ледве втримала тренерський штаб Паулу Фонсеки від бійки з головним арбітром Сергієм Бойком.

"Зоря" - "Шахтар" - 2:1
Голи: Петряк, 55 - Сілас, 91 (з пенальті), Бутко (автогол), 94

"Зоря": Лунін, Гордієнко (Любеновіч, 71), Сваток, Сухоцький, Чечер, Караваєв, Харатін (Сілас, 46), Громов, Андрієвський, Кабаєв, Луньов (Кочергін, 46)

"Шахтар": П'ятов, Азеведо, Ордець, Ракицький, Петряк, Бернард, Степаненко, Марлос (Хочолава, 89), Фред, Коваленко (Дентіньо, 73), Феррейра (Бутко, 81)

Попередження: Петряк, Кабаєв, Сілас - Бернард, Фред, Степаненко, Дентіньо, Ракицький

Видалення: Петряк, Фред, Ракицький

Нагадаємо, в іншому матчі дня "Динамо" не зуміло переграти "Олександрію".