Прем'єр-ліга: "Шахтар" у гольовий перестрілці обіграв "Зорю", "Карпати" сильніші за "Ворсклу"

Прем'єр-ліга: "Шахтар" у гольовий перестрілці обіграв "Зорю", "Карпати" сильніші за "Ворсклу" "Шахтар" переміг "Зорю" з рахунком 4:3 © ФК Шахтер
У Харкові було забито сім голів.

Сьогодні, 14 вересня, трьома матчами стартував 7-й тур української Прем'єр-ліги.

Центральний матч "Шахтаря" та "Зорі" в Харкові виправдав свій статус. Донеччани слабо почали поєдинок, пропустивши до середини першого тайму двічі. У кінцівці тайму лідер "гірників" Тайсон забив м'яч, а в другому таймі господарі значно додали і відзначилися ще двома голами Марлоса і Мораеса.

Гра йшла на зустрічних курсах, але на хід зустрічі вплинула серйозна травма Тайсона, якого коліном в голову зачепив Ісмаїлі.

"Сімку" "Шахтаря" забрали на ношах і скоріш за все він не допоможе команді у грі проти "Манчестер Сіті". Після цього епізоду донеччани значно знітилися і пропустили точний удар від Леднєва.

Коли здавалося, що гра йде до бойової нічиєї своє слово сказав Коноплянка, який видав відмінний пас на Мораеса, а той приніс важку перемогу чемпіонам України.

"Шахтар" – "Зоря" - 4:3

Голи: Тайсон, 42, Марлос, 54, Мораес, 60, 89 - Юрченко, 10, Кочергін, 35, Леднєв, 86.

"Шахтар": П"ятов, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Тете (Коноплянка, 46), Марлос, Алан Патрік (Коваленко, 79), Тайсон (Соломон, 75), Мораес.

"Зоря": Шевченко, Тимчик, Абу Ханна, Чеберко, Михайличенко, Іванісеня, Кочергін, Юрченко (Чайковський, 88), Леднєв, Громов (Русин, 60), Кабаєв (Будківський, 60).

Попередження: Тайсон, Степаненко - Михайличенко, Іванісеня, Тимчик.

В інших матчах дня "Карпати" здобули вольову перемогу над "Ворсклою", а "Олександрія" легко впоралася з "Дніпром-1".

"Карпати" – "Ворскла" - 2:1

Голи: Понде, 69 (з пенальті), Мартінс, 80 - Баенко, 41

"Карпати": Підківка, Мартінс, Халл, Вакуленко, Дубинчак, Кльоц, Ді Франко (Лейоус, 90+1), Назаріна (Войкович, 77), Дженнінгс (Бойчук, 65), Понде, Гуцуляк

"Ворскла": Ткаченко, Сапай, Баенко, Чеснаков, Пердута, Петрович (Ндіайє, 85), Габелок, Васін (Якуба, 65), Луїзао, Ребенок, Коломоєць (Хебай, 85)

Попередження: Ді Франко, Кльоц - Коломоєць, Васін, Чеснаков.

"Олександрія" – "Дніпро-1" - 2:0

Голи: Довгий, 54, Сітало, 77.

"Олександрія": Паньків, Лучкевич, Дубра, Бухал, Мірошниченко, Банада, Гречишкін, Довгий (Ковалець, 64), Шастал (Задерака, 75), Безбородько (Сітало, 46), Третьяков

"Дніпро-1": Юрчук, Лопирьонок, Гуйє (Булеца, 71), Логінов, Чичіков, Вакулко, Кравченко, Шаповал, Коркішко (Сніжко, 46), Назаренко, Куліш (Супряга, 67)

Попередження: Третьяков, Гречишкін - Булеца.

Прем'єр-ліга: результати всіх матчів 6-го туру турнірна таблиця.