Прем'єр-ліга: "Шахтар" сильніше за "Зорю"

Прем'єр-ліга: "Шахтар" сильніше за "Зорю" "Шахтар" продовжує перемагати © ФК Шахтер
"Гірники" здобули важку перемогу.

Сьогодні, 12 березня, завершився 21-й тур української Прем'єр-ліги. У центральному матчі туру в Харкові "Шахтар" обіграв "Зорю".

"Шахтар" з перших хвилин захопив територіальну ініціативу, контролюючи м'яч і нагнітаючи обстановку біля воріт суперника. Варто відзначити, що небезпечних моментів не виникало, але свій гол команда Фонсеки забила - це Бернард здорово замкнув головою передачу Марлоса з правого флангу.

Матч проходив під контролем "гірників", однак номінальні гості пропустили зі стандарту.

Пропустивши гол "Шахтар" побіг забивати переможний м'яч, який на 88-й хвилині зумів забити Малишев. Максим, як і Харатін у "Зорі", забив після подачі з кутового, тим самим приніс "помаранчево-чорним" чергові три очки.

"Зоря" – "Шахтар" - 1:2

Голи: Харатін, 61 - Бернард, 26, Малишев, 89

"Зоря": Шевченко, Опанасенко, Рафаель, Чечер, Сухоцький, Чайковський, Харатін (Гордієнко, 73), Ліпартія (Любеновіч, 46), Пауліна (Кадімян, 80), Калитвинцев, Бонавентура.

"Шахтар": П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Коваленко (Малишев, 71), Марлос, Тайсон, Бернард (Патрік, 84), Бланко Лещук (Феррейра, 76).

Нагадаємо, "Динамо" в Кропивницьком поступилося місцевій "Зірці" з рахунком 0:2.