Прем'єр-ліга: "Шахтар" крупно обіграв "Чорноморець", "Зоря" втратила перемогу над "Зіркою"

Прем'єр-ліга: "Шахтар" крупно обіграв "Чорноморець", "Зоря" втратила перемогу над "Зіркою" "Шахтар" розгромив "Чорноморець" © football.ua
Стартував другий тур чемпіонату України.

Сьогодні, 30 липня, відбулися три матчі української Прем'єр-ліги. "Волинь" приймала "Олімпік", "Чорноморець" зустрічався з "Шахтарем", а в Кропивницькому грали "Зірка" та "Зоря".

"Волинь" і "Олімпік" заробили перші очки в сезоні. Луцька команда перша забила двічі зусиллями Хомченка і Герасим'юка, після чого здавалося, що підопічні Віталія Кварцяного вже не втратять перевагу. Однак спочатку скоротив відставання Поступаленко, а перед самим фінальним свистком Петров зрівняв рахунок - 2:2.

"Волинь" - "Олімпік" - 2:2
Голи: Хомченко, 18, Герасимюк, 58 - Поступаленко, 72, К. Петров, 90+7

"Волинь": Кичак, Шаповал, Шабанов, Горопевшек, Никитюк, Козьбан, Герасимюк, Задерецкий (Чепелюк, 46), Хомченко (Романюк, 71), Мемешев, Діденко (С. Петров, 51)

"Олімпік": Махарадзе, Барановський, Іллой-Айет, К. Петров, Парцванія, Гошкодеря (Немчанінов, 68), Шестаков, Федорів (Корнєв, 74), Поступаленко, Драченко (Доронін, 46), Матяж

Попередження: Горопевшек, Шаповал, Чепелюк - Парцванія, Поступаленко, К. Петров

У першому таймі "Шахтар" не зумів довести свої атаки до гостроти, в результаті чого команди пішли на перерву з нулями на табло. На початку другої половини гри "гірників" вивів вперед ударом головою Селезньов. Практично відразу Фред красивим дальнім ударом подвоїв перевагу гостей, але одесити зуміли відразу відповісти - Філімонов точно пробив в дотик після подачі з кутового без шансів для П'ятова.

Але кардинально змінити хід подій одеситам не вдалося. У самій кінцівці "Шахтар" довів рахунок до розгрому, коли після подачі з кутового Едуардо відправив м'яч у порожні ворота. Крапку поставив Коваленко точним ударом з п'ятнадцяти метрів у кут воріт - 4:1.

"Чорноморець" - "Шахтар" - 1:4
Голи: Філімонов, 61 - Селезньов, 51, Фред, 59, Едуардо, 90, Коваленко, 90+2

"Чорноморець": Боровик, Люлька, Петько, Хочолава, Азацький, Філімонов, Куценко (Андрієвський, 65), Татарков (Калітвінцев, 57), Кабаєв, Коркішко (Ковалець, 65), Хобленко

"Шахтар": П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Фред, Коваленко, Марлос, Бернард (Едуардо, 48), Дентіньо (Малишев, 89), Селезньов (Нем, 62)

Попередження: Андрієвський, Хочолава - Селезньов, Ракицький

Луганчани були явними фаворитами поєдинку у Кропивницькому, але в підсумку зі своєю роллю не впоралися. Підопічні Юрія Вернидуба частіше володіли м'ячем і створювали моменти, але зуміли забити лише на 73-й хвилині, коли комбінацію завершив Гордієнко.

Втримати переможний рахунок гості не змогли: на 86-й хвилині Ткачук зіграв рукою у карному луганчан, а Кучеренко реалізував пенальті - 1:1.

"Зірка" - "Зоря" - 1:1
Голи: Гордієнко, 73 – Кучеренко, 87 (з пенальті)

"Зірка": Паст, Бацула, Ковальов, Кучеренко, Баенко, Щедрий (Попов, 75), Гавриш (Локтіонов, 84), Загальський (Чумак, 61), Лупашко, Сітало, Чічіков

"Зоря": Шевченко, Сухоцький, Сіваков, Форстер (Ткачук, 71), Каменюка, Любенович (Ліпартія, 65), Гречишкін, Гордієнко, Петряк, Соболь (Пауліньо, 46), Караваєв

Попередження: Лупашко, Попов - Ткачук, Шевченко

Завтра, 31 липня, "Дніпро" зустрінеться зі "Сталлю", "Карпати" прийматимуть "Динамо", а "Олександрія" зіграє з "Ворсклою".