Прем'єр-ліга: "Шахтар" і "Динамо" здобули розгромні перемоги

Прем'єр-ліга: "Шахтар" і "Динамо" здобули розгромні перемоги "Шахтар" розгромив у Харкові "Чорноморець" © ФК Шахтер
Гранди українського футболу провели легкі поєдинки.

Сьогодні, 23 вересня, матчами "Шахтар" – "Чорноморець" і "Динамо" – "Десна" продовжився 9-й тур української Прем'єр-ліги.

Донецький "Шахтар" у Харкові не зазнав проблем у матчі проти "Чорноморця", тричі забивши у другому таймі.

"Шахтар" – "Чорноморець" – 3:0

Голи: Мораєс, 57, Трубочкін, 59 (автогол), Тайсон, 82.

"Шахтар": Шевченко, Матвієнко, Кривцов, Бутко (Данченко, 84), Ісмаїлі, Марлос, Степаненко (Кайоде, 71), Тайсон, Майкон, Фернандо Педро (Алан Патрік, 78), Мораєс.

"Чорноморець": Литовченко, Трубочкін, Грачов, Рижук, Романюк, Бабенко, Савченко, Леонов (Татарков, 83), Чорній (Норенков, 73), Мусолітін, Коваль (Штогрін, 63).

Попередження: Мораєс, Майкон – Рижук, Бабенко.

"Динамо" в Києві перервало триматчеву серію без перемог в УПЛ, розгромивши чернігівську "Десну" з рахунком 4:0.

"Динамо" – "Десна" – 4:0

Голи: Бурда, 45, Вербич, 67, Кендзьора, 74, Циганков, 87.

"Динамо": Бойко, Кадар, Бурда, Миколенко, Кендзьора (Буено, 78), Циганков, Сидорчук, Гармаш (Шапаренко, 80), Вербич, Буяльський (Дуелунд, 86), Морозюк.

"Десна": Паст, Люлька, Гітченко, Братков, Фаворов, Коберідзе (Банасевич, 89), Огіря, Мостовий, Картушов, Фаворов, Безбородько (Хльобас, 63).

Попередження: Гармаш – Братков.

Прем'єр-ліга: "Олімпік" обіграв "Арсенал-Київ", нічия у львівському дербі.