Прем'єр-ліга: "Шахтар" і "Десна" здобули перемоги на виїзді

Прем'єр-ліга: "Шахтар" і "Десна" здобули перемоги на виїзді "Шахтар" розгромив "Карпати" © ФК Шахтер
Стартував черговий тур у чемпіонаті України.

У 13-му турі української Прем'єр-ліги відбулися два матчі.

Донецький "Шахтар" у гостях у "Карпат" у Львові та без ряду ключових виконавців розгромив суперника - 3:0. Рахунок відкрив Борячук, а в другому таймі точними ударами відзначилися Коваленко і Тете.

Команда Луїша Каштру залишається лідером УПЛ, випереджаючи "Динамо" на 13 очок, але у киян є гра в запасі.

"Карпати" - "Шахтар" - 0:3
Голи: Борячук, 10, Коваленко, 58, Тітки, 65

"Карпати": Пидкивка, Веремієнко (Деда, 46), Халл, Вакуленко, Дубінчак, Мартінс, Назарина, Ді Франко, Кльоц (Войковіц, 67), Понде (Бойчук, 67), Дженнінгс

"Шахтар": Шевченко, Додо, Бондар, Хочолава, Сиприано, Маркос Антоніо, Степаненко (Коваленко, 55), Тітці, Дентіньо, Соломон (Болбат, 52), Борячук (Сікан, 67)

Попередження: Понде

В іншому матчі дня "Десна" зуміла перемогти "Ворсклу" завдяки голу Імерекова на 76-й хвилині.

"Ворскла" - "Десна" - 0:1
Гол: Імереков, 76

Прем'єр-ліга: анонс, де дивитися матчі 13-го туру.