Прем'єр-ліга: результати матчів 22-го туру, відео голів, таблиця

Прем'єр-ліга: результати матчів 22-го туру, відео голів, таблиця "Дніпро" обійшов "Зорю" у гонці за "бронзою" © football.ua
"Зоря" у другому матчі поспіль втратила очки, "Дніпро" розгромив "Металіст", "Динамо" впоралося із "Говерлою", а "Шахтар" - з "Олімпіком".

У суботу, 16 квітня, відбулися три матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги. Ще три матчі було зіграно в неділю.

"Олександрія" на своєму полі провела черговий матч на високому рівні, зумівши впоратися з претендентом на бронзові медалі чемпіонату - луганською "Зорею". Підопічні Юрія Вернидуба не виправдали статус фаворитів, допускали багато браку і двічі пропустили у другому таймі.

"Дніпро" грав пізніше і зумів скористатися осічкою конкурента, на класі обігравши "Металіст". Господарі відкрили рахунок у першому таймі, а після перерви засмутили воротаря харків'ян Ильющенкова ще чотири рази - дубль на свій рахунок записав Руїс. Цей успіх дозволив "Дніпру" обійти "Зорю" і зайняти третє місце з перевагою у два очки. Для "Металіста" це четверта поспіль поразка з загальним рахунком 1:17.

"Динамо" знаходиться все ближче до чемпіонського титулу, обігравши на виїзді "Говерлу". Ужгородці могли пропускати більше двох голів, але чинні чемпіони України не зуміли реалізувати свої моменти. На 48-й хвилині Ярмоленко замкнув подачу Антунеша, а Хачеріді ударом головою встановив остаточний рахунок.

Три очки в цьому турі взяв і "Шахтар". "Гірники" в експериментальному складі розгромили "Олімпік". Всі м'ячі були забиті після перерви, а гол Веллінгтона Нема напевно претендуватиме на найкращий м'яч туру. "Шахтар", до речі, відсвяткував трьохсоту перемогу в чемпіонатах України.

"Ворскла", незважаючи на відмінну гру воротаря "Чорноморця" Боровика, все-таки зуміла забити два м'ячі. А ось в матчі "Волині" і "Карпат" глядачі голів не побачили. Точніше - зарахованих голів, адже два взяття воріт від "Волині" були скасовані.