Прем'єр-ліга: результати матчів 21-го туру, відео голів, таблиця

Прем'єр-ліга: результати матчів 21-го туру, відео голів, таблиця © football.ua
"Чорноморець" здобув другу перемогу в сезоні, "Олімпік" і "Ворскла" переможця не виявили, "Динамо" ще більше відірвалося від "Шахтаря", а "Дніпро" здобув вольову перемогу над "Зорею".

Ярмоленко став героєм матчу
Відбулися усі шість матчів 21-го туру української Прем'єр-ліги.

Одеський "Чорноморець" піднявся з дна турнірної таблиці завдяки другий в сезоні перемозі. Одесити вдома впоралися з "Говерлою", а єдиний м'яч на свій рахунок записав Азацький у другому таймі. Паралельно свій матч проводили "Олімпік" і "Ворскла", завершивши протистояння нічийним результатом. На 32-й хвилині пенальті реалізував Матяж, а через кілька хвилин у складі полтавчан відзначився Громов.

Розв'язка в трьох поєдинках неділі наступила в кінцівках других таймів. "Олександрія" вела з рахунком 2:1 в матчі з "Карпатами", але перед самим фінальним свистком Карноза рахунок зрівняв, ідеально виконавши штрафний удар.

Головною сенсацією стала нічия "Сталі" і "Шахтаря", яка помітно зменшила шанси "гірників" на чемпіонство. Команда Мірчі Луческу забила тричі, але тричі і пропустила - в доданий час красивий удар з-за меж штрафного вдався захисникові дніпродзержинців Іщенку.

Центральним матчем туру стала зустріч "Зорі" і "Дніпра": луганчани мали більше моментів для взяття воріт, відкрили рахунок на 63-й хвилині, але в підсумку підопічні Мирона Маркевича зробили камбек: спочатку Шахов скористався скидкою Зозулі і точно пробив головою, після чого на 87-й хвилині Сіваков зрізав м'яч у ворота своєї команди після прострілу Андерсона.

"Динамо" збільшило відрив від "Шахтаря" до п'яти очок, обігравши "Волинь". Героєм матчу став Ярмоленко, який вирішив долю протистояння в першому таймі. Лідер киян оформив дубль, а також асистував Гусєву.

"Чорноморець" - "Говерла" - 1:0
Гол: Азацький, 55

"Чорноморець": Боровик, Данченко, Хочолава, Мартиненко, Азацький, Смирнов, Куценко (Кабаєв, 67), Калітвінцев, Ковалець (Татарков, 80), Коркішко, Хобленко (Барилко, 70)

"Говерла": Бабенко, Гончар, Ягодінскіс, Ряшко, Іванов, Савченко, Гемега, Сергійчук, Гавриш, Кузик, Худоб'як (Єременко, 67, Кутас, 74).

"Олімпік" - "Ворскла" - 1:1
Голи: Матяж, 32 (з пенальті) - Громов, 35

"Олімпік": Махарадзе, Федорів, Гришко, Гошкодеря, Немчанінов (Волков, 46), Петров, Огіря (Конде, 85), Драченко (Доронін, 46), Поступаленко, Шестаков, Матяж

"Ворскла": Богуш, Сімінін, Даллку, Чеснаков, Пердута, Хльобас (Коломоєць, 77), Ткачук, Скляр, Громов (Ребенок, 70), Шиндер, Ковпак (Бартулович, 54)

"Карпати" - "Олександрія" - 2:2
Голи: Карноза, 74, 90+5 - Пономар, 70, Чорний, 75

"Карпати": Мисак, Маркович, Новотрясов, Пластун, Костевич, Голодюк, Кльоц (Карноза, 59), Даушвілі, Кадімян (Кравець, 77), Худоб'як (Гуцуляк, 67), Бланко-Лещук

"Олександрія": Новак, Микицей, Басов, Імереков (Шендрик, 69), Путраш (Чорний, 46), Козак, Банада, Запорожан, Грицук (Леонов, 59), Чеботаєв, Пономар

"Сталь" - "Шахтар" - 3:3
Голи: Каленчук, 38, Лазіч, 61, Іщенко, 90 + 3 - Едуардо, 51, Дентіньо, 72, Малишев, 79

"Сталь": Паньків, Латіфу, Іщенко, Карасюк, Воронін, Г. Малакян, Каленчук (Будник, 84), Е. Малакян, Лазіч, Васін, Фернандес (Дебелко, 53)

"Шахтар": Пятов, Срна, Ракицький, Кучер, Ісмаїлі, Степаненко, Дентіньо, Марлос, Коваленко, Бернард (Малишев, 46), Гладкий (Едуардо, 46)

"Зоря" - "Дніпро" - 1:2
Голи: Гордієнко, 63 - Шахов, 75, Сиваков, 87 (автогол)

"Зоря": О. Шевченко, Опанасенко, Сиваков, Рафаель, Каменюка, Гордієнко, Чайковський (Танковскій, 79), Караваєв, Тотовіцкій (Пауліньо, 72), Петряк (Любенович, 24), Будковський

"Дніпро": Лаштувка, Федецький, Папа Гуйє, Чигринський, Андерсон, Ротань, Шахов, Лучкевич (Безус, 74), Матеус (Політило, 90), Бруну Гама (Руїс, 46), Зозуля

"Динамо" - "Волинь" - 3:0
Голи: Ярмоленко, 29, 36, Гусєв, 33

"Динамо": Шовковський, Данило Сілва, Віда, Драгович, Антунеш, Риболовля, Сидорчук, Велозу (Буяльський, 63), Ярмоленко, Гусєв (Гонсалес, 63), Мораес (Теодорчик, 72)

"Волинь": Кичак, Горопевшек, Жуніч, Шабанов, Гуменюк, Кравченко, Логінов, Діда (Шаповал, 58), мемешев редван раїмович, Герасимюк (Микитюк, 40), Хомченко (Петров, 21)