Прем'єр-ліга: "Олімпік" у вольовому стилі обіграв "Зірку"

Прем'єр-ліга: "Олімпік" у вольовому стилі обіграв "Зірку" "Олімпік" здобув вольову перемогу © ФК Олімпік
Команда з Кропивницького втратила три очки в кінцівці зустрічі.

Відбувся матч 14-го туру української Прем'єр-ліги, в якому зустрічалися "Зірка" і "Олімпік". Донеччани поступалися по ходу матчу, але в підсумку зуміли взяти три очки і залишитися в першій п'ятірці турнірної таблиці.

Господарі поля зуміли відкрити рахунок перед перервою, коли Фаворов підхопив м'яч на лінії воротарського майданчика і вдало пробив у кут воріт "Олімпіка". У другому таймі у обох команд було мінімум небезпечних моментів, а найбільш активним був автор першого м'яча Фаворов, але в інших епізодах йому не вистачило точності.

На 77-й хвилині "Олімпік" заробив штрафний, Драченко пробив, а на добиванні після сейва від Паста зіграв Петров - 1:1. Другий і переможний гол для гостей допоміг організувати кіпер "Зірки" - Поступаленко пробив з дальньої дистанції, а Паст не зумів зафіксувати м'яч в руках.

"Зірка" - "Олімпік" - 1:2
Голи: Фаворов, 45 - Петров, 77, Поступаленко, 81

"Зірка": Паст, Баєнко, Ковальов (Полегенько, 88), Кучеренко, Калінін (Попов, 66), Фернандес, Щедрий (Загальський, 83), Фаворов, Сітало, Бацула, Мойя

"Олімпік": Махарадзе, Парцванія (Барановський, 90), Гришко, Петров, Федорів, Доронін, Гошкодеря, Гринь, Поступаленко, Танчик (Іллой-Айет, 73), Лисенко (Драченко, 65)

Попередження: Сітало, Баєнко, Щедрий, Калінін, Мойя, Ковальов - Доронін, Поступаленко, Федорів

Нагадаємо, у другому матчі дня "Карпати" приймають "Ворсклу".