Прем'єр-ліга: "Олімпік" результативно обіграв "Зірку"

Прем'єр-ліга: "Олімпік" результативно обіграв "Зірку" "Олімпік" переміг вперше в сезоні © football.ua
Перший матч ігрового дня завершився перемогою донеччан.

Сьогодні, 7 серпня, відбувся черговий матч третього туру української Прем'єр-ліги, в котормо зустрічалися "Олімпік" і "Зірка". Донеччани здобули першу перемогу в сезоні, обігравши дебютанта української еліти з рахунком 4:2.

У першому таймі командам не вдалося забити, зате після перерви глядачі Кропивницького побачили відразу шість голів. Донеччани зуміли чотири рази засмутити воротаря "Зірки" Паста, тоді як суперник зумів відповісти лише двома влучними ударами.

У підсумку "Зірка" залишилася без перемоги вже в третьому матчі поспіль, а "Олімпік" заробив перші три очки в сезоні.

"Олімпік" - "Зірка" - 4:2
Голи: Матяж, 53, Шестаков, 59, Поступаленко, 73, Корнєв, 87 - Лупашко, 69, Загальський, 90+3

"Олімпік": Махарадзе, Олійник, Гришко, Іллой-Айет (Танчик, 46) (Федорів, 59), Немчанінов (Корнєв, 76), Шестаков, Петров, Доронін, Гошкодеря, Поступаленко, Матяж

"Зірка": Паст, Допілка (Локтіонов, 65), Баєнко, Ковальов, Бацула, Попов (Чічіков, 66), Гавриш, Лупашко, Щедрий, Чумак (Загальський, 76), Сітало

Попередження: Олійник, Шестаков, Поступаленко - Попов

Нагадаємо, вчора, 6 серпня, "Сталь" обіграла "Волинь", а "Динамо" мінімально перемогло "Дніпро".