Прем'єр-ліга: "Олімпік" і "Львів" обмінялися голами

Прем'єр-ліга: "Олімпік" і "Львів" обмінялися голами "Львів" втримав нічию у меншості © football.ua
Донеччани грали в більшості з 39-ї хвилини.

Програму 4-го туру української Прем'єр-ліги відкривав матч донецького "Олімпіка" і ФК "Львів". Команди зіграли внічию - 1:1.

Підопічні Романа Санжара більшу частину матчу провели в чисельній більшості, але все одно не змогли здобути перемогу над львів'янами. На 68-й хвилині "Львів" вийшов вперед завдяки Адамюку, після чого Євген Пасіч на 86-й хвилині зрівняв рахунок.

У п'ятому турі "Олімпік" відправиться в гості до луганської "Зорі", а ФК "Львів" прийме донецький "Шахтар".

"Олімпік" - ФК "Львів" - 1:1
Голи: Е. Пасіч, 86 - Адамюк, 68

"Олімпік": Кринський, Зубейко, Гришко, Кравченко, Є. Пасіч, Кольцов (Тейшейра, 46), Вакуленко, Ксьонз (Р. Пасіч, 72), Сондей, Балашов (Трояновський, 66), Дегтярьов

ФК "Львів": Бандура, Тейлор, Адамюк, Парамонов, Воронін, Приймак, Каленчук, Волошинович (Мартан, 90), Аугусто (Рафаель, 46), Западня, Бруно (Панамбі, 64)

Попередження: Гришко, Зубейко, Трояновський - Приймак

Видалення: Приймак, 39 (друга жовта картка).

Раніше повідомлялося про те, що матч УПЛ може відвідати легенда італійського футболу.