Прем'єр-ліга: "Олександрія" та "Олімпік" переможця не виявили

Відео
Прем'єр-ліга: "Олександрія" та "Олімпік" переможця не виявили "Олександрія" і "Олімпік" переможця не виявили © football.ua
Поєдинок сусідів по турнірній таблиці завершився результативною нічиєю.

Відбувся черговий матч 16-го туру української Прем'єр-ліги, в якому донецький "Олімпік" і "Олександрія" зіграли внічию 1:1.

Перший тайм поєдинку проходив у рівній боротьбі. Кілька небезпечних нагод було, як у гостей стадіону Ніка, так і в "Олександрії". Другий відрізок матчу почався з пенальті у ворота команди Шарана, який впевнено реалізував Матяж.

Після пропущеного м'яча господарі побігли відіграватися і кілька разів дуже небезпечно турбували Махарадзе, проте голкіпер донеччан зумів виручити свою команду.

На 78-й хвилині тиск "Олександрії" призвел до забитого м'яча – це Пономар підставив ногу після удару Грицука, тим самим встановивши остаточний рахунок у поєдинку.

"Олександрія" - "Олімпік" - 1:1

Голи: Пономар, 78 - Матяж, 50 (з пенальті)

"Олександрія": Новак, Старенький (Леонов, 46), Шендрик, Банада, Чеботаєв, Полярус (Грицук, 65), Басов, Запорожан, Цуріков, Яремчук (Куліш, 71), Пономар

"Олімпік": Махарадзе, Олійник, Гришко, Петров, Федорів, Гошкодеря, Доронін, Богданов (Иллой-Айет, 69), Гринь (Лисенко, 80), Матяж (Танчик, 65), Поступаленко

Попередження: Запорожан, Леонов - Олійник, Поступаленко, Петров

Видалення: Запорожан, 45 - Поступаленко, 45

Нагадаємо, що сьогодні також зіграють "Карпати" – "Зоря" і "Дніпро" – "Шахтар".