Прем'єр-ліга: "Карпати" на виїзді розгромили "Сталь"

Прем'єр-ліга: "Карпати" на виїзді розгромили "Сталь" "Карпати" переграли "Сталь" © fcstal.com.ua
Львівський клуб стартував у новому чемпіонаті Прем'єр-ліги з перемоги.

У рамках першого туру української Прем'єр-ліги "Сталь" у Дніпропетровську приймала "Карпати". Господарі програли львів'янам з рахунком 0:3.

Рахунок в матчі був відкритий під кінець першого тайму - Чачуа відзначився красивим дальнім ударом. Вже через дві хвилини Бланко-Лещук подвоїв перевагу львів'ян ударом головою. А після перерви аргентинський легіонер "Карпат" оформив дубль, перегравши голкіпера після виходу один на один.

"Сталь" - "Карпати" - 0:3
Голи: Чачуа, 41, Бланко-Лещук, 44, 61

"Сталь": Паньків, Пашаєв, Іщенко, Кравченко (Стаменкович, 83), Воронін, Карасюк, Каленчук, Г. Малакян (Деул, 50), Е. Малакян (Мисак, 56), Васін, Комваліус

"Карпати": Підківка, Ксьонз, Нестеров, Лобай, Кравець, Новотрясов, Чачуа, Худоб'як (Маркович, 79), Костевич, Грисьо (Мірошниченко, 57), Бланко-Лещук (Саламаха, 85)

Попередження: Карасюк, Пашаєв, Воронін – Новотрясов, Кравець, Чачуа, Костевич

Таким чином, у "Карпат" стало не мінус 6 очок, а мінус 3. Нагадаємо, львівський клуб був оштрафований за борги перед колишнім гравцем команди.