Прем'єр-ліга: "Дніпро" здобув виїзну перемогу над "Зорею"

Прем'єр-ліга: "Дніпро" здобув виїзну перемогу над "Зорею" "Дніпро" вирвав перемогу в кінцівці зустрічі © ФК Днепр
Луганчани втратили важливі очки і не скористалися осічкою "Динамо".

Відбувся черговий матч 17-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Зоря" в Запоріжжі приймала "Дніпро" і зазнала поразки з рахунком 2:3. Дніпряни в першому таймі забили двічі, після чого господарі зуміли зрівняти рахунок, але переможну для гостей крапку поставив Кочергін на 79-й хвилині.

"Зоря" - "Дніпро" - 2:3
Голи: Безбородько, 57, Караваєв, 61 - Кочергін, 14, 79, Лучкевич, 23

"Зоря": Шевченко, Опанасенко, Сіваков, Гречишкін, Соболь, Харатін, Ярмаш (Ліпартія, 25), Караваєв, Любеновіч (Пауліньо, 81), Петряк, Безбородько (Кулач, 76)

"Дніпро": Лунін, Адамюк, Сваток, Лопыренок, Влад, Лучкевич, Кочергін, Кравченко, Ротань, Луньов (Близніченко, 61), Баланюк (Кожушко, 63)

Попередження: Ярмаш, Соболь, Любенович - Сваток, Ротань

Нагадаємо, в інших матчах ігрового дня "Динамо" не змогло обіграти "Ворсклу", а "Чорноморець" і "Волинь" зіграли внічию в Одесі.