Прем'єр-ліга: "Динамо" впевнено перемогло в першому матчі без Ярмоленка

Прем'єр-ліга: "Динамо" впевнено перемогло в першому матчі без Ярмоленка Циганков був одним з найкращих на полі © ФК Динамо
Кияни не мали проблем з "Олександрією".

Сьогодні, 10 вересня, київське "Динамо" приймало на своєму полі "Олександрію" в рамках восьмого туру української Прем'єр-ліги і здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0.

Підопічні Хацкевича вперше вийшли на поле без свого капітана Андрія Ярмоленка, який перейшов в дортмундську "Боруссію". Функції головної зірки команди дісталися молодому Віктору Циганкову, який впорався зі своїм завданням і був одним з найбільш гострих футболістів на полі.

"Динамо" вдалося зробити результат вже після перерви. Спочатку Хачеріді забив у падінні через себе під час розіграшу кутового, після чого на 65-й хвилині Мбокані подвоїв перевагу господарів поля і фактично вбив інтригу. Дуже швидко кияни поставили крапку, коли Циганков потужно пробив у "дев'ятку" воріт Паньківа.

"Динамо" - "Олександрія" - 3:0
Голи: Хачеріді, 52, Мбокані, 65, Циганков, 67

"Динамо": Коваль, Морозюк, Хачеріді, Кадар, Піваріч, Сидорчук, Гармаш (Мораєс, 70), Буяльський, Циганков, Гонсалес (Шепелєв, 80), Мбокані (Кравець, 70)

"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Гітченко, Бондаренко, Бацула, Банада, Запорожан, Старенький (Полярус, 57), Грицук (Каленчук, 71), Сітало (Пономар, 76), Цуріков

Попередження: Гонсалес - Банада

Нагадаємо, раніше "Верес" забив шість голів "Карпатам", а "Маріуполь" впорався зі "Сталлю".