Прем'єр-ліга: "Динамо" упевнено переграло "Зірку", нічия "Зорі" та "Вереса"

Прем'єр-ліга: "Динамо" упевнено переграло "Зірку", нічия "Зорі" та "Вереса" "Динамо" не зазнало проблем у Кропивницькому © ФК Динамо
Кияни скоротили відставання від "Шахтаря" до чотирьох очок.

Сьогодні, 18 листопада, матчами "Зірка" – "Динамо" і "Зоря" – "Верес" продовжився 16-й тур української Прем'єр-ліги.

У Кропивницькому кияни все вирішили ще в першому таймі, завдяки дублю Мбокані пішовши на перерву з рахунком 2:0.

У підсумку ці цифри на табло так і залишилися до фінального свистка, а підопічні Хацкевича скоротили відставання від "Шахтаря" до чотирьох пунктів.

"Зірка" – "Динамо" – 0:2

Голи: Мбокані, 23, 31

"Зірка": Паст, Ковальов, Пепе (Малиновський, 46), Маткобожик, Цюпа, Загальський, Драченко (Гедж, 77), Полегенько, Чичиков, Петров (Прядун, 61), Рассадкин

"Динамо": Бущан, Кадар, Хачеріді, Піваріч, Морозюк, Циганков (Корзун, 86), Шепелєв, Буяльський, Мбокані (Бесєдін, 83), Мораес (Шапаренко, 90), Гонсалес

Попередження: Хачеріді

У Запоріжжі пройшов бойовий поєдинок, в якому команди зуміли обмінятися результативними ударами.

Спочатку в першому таймі рахунок відкрив Громов, а вже у другій половині зустрічі зрівняв результат Адамюк.

Зазначимо, що практично весь другий тайм луганчани провели в більшості, але вирвати перемогу так і не зуміли.

"Зоря" – "Верес" – 1:1

Голи: Громов, 28 – Адамюк, 61

"Зоря": Лунін, Гордієнко, Сваток, Сухоцький, Харатін, Громов (Любеновіч, 79), Караваєв, Бабенко (Сілас, 67), Гречишкін, Кабаев (Луньов, 63), Юрі

"Верес": Бандура, Западня, Іщенко, Борзенко (Котляр, 58), Кобін, Морозенко (Кучеров, 88), Карасюк, Адамюк, Сергійчук, Степанюк, Волошинович

Попередження: Юрі - Сергійчук, Іщенко, Бандура, Кобін

Видалення: Іщенко, 56

Раніше донецький "Шахтар" вдома програв "Олександрії" з рахунком 1:2.