Прем'єр-ліга: "Динамо" розгромило "Сталь", "Ворскла" мінімально обіграла "Маріуполь"

Прем'єр-ліга: "Динамо" розгромило "Сталь", "Ворскла" мінімально обіграла "Маріуполь" "Динамо" продовжує лідирувати в УПЛ © UA-Футбол
В Україні триває чемпіонат по футболу.

Сьогодні, 20 серпня, матчами "Динамо" – "Сталь" і "Ворскла" – "Маріуполь" завершився 6-й тур української Прем'єр-ліги.

У Києві "Динамо" не зазнало проблем у грі проти "Сталі". Футболісти київського клубу тричі відзначилися в першому таймі, а в другому обмінялися голами з командою Мелікяна, завершивши матч з рахунком – 4:1.

Зазначимо, що за команду Хацкевича дебютували Бущан, Піварич і Миколенко.

"Динамо" – "Сталь" – 4:1

Голи: Бесєдін, 2, Кравець, 26, 65, Віда, 41 – Кузик, 54

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Хачеріді, Віда, Піварич (Миколенко, 8), Циганков, Шепелєв, Сидорчук (Буяльський, 46), Гусєв (Гонсалес, 67), Бесєдін, Кравець

"Сталь": Пеньків, Мицик, Данієлян, Грачов, Павлюк, Малакян, Малакян (Костенко, 77), Мисик, Месхі (Якимів, 81), Задерака (Хоцяновський, 63), Кузик

Попередження: Мисик, Малакян

У Полтаві вийшов дуже бойовий поєдинок. Ніхто не хотів поступатися, тому моментів у зустрічі ми побачили небагато, але ті, які були, команди повинні були реалізовувати.

У підсумку фортуна посміхнулася полтавцям, які за сім хвилин до кінця зустрічі зуміли забити переможний гол, коли Чижов після подачі з кутового від Ребенка відправив м'яч у кут воріт Худжамова.

"Ворскла" – "Маріуполь" – 1:0

Гол: Чижов, 83

"Ворскла": Ткаченко, Чижов, Матвієнко, Пердута, Даллку, Скляр (Кравченко, 74), Чеснаков, Шарпар, Ребенок, Коломоєць (Загорулько, 86), Кадімян (Кулач, 60)

"Маріуполь": Худжамов, Кирюханцев, Яворський, Насонов, Вакуленко, Болбат (Кожанов, 88), Чурко (Кисіль, 64), Мішньов, Кольцов, Рудика, Фомін (Борячук, 78)

Попередження: Скляр, Чижов – Насонов, Кольцов, Рудика

Нагадаємо, раніше "Шахтар" обіграв у Харкові "Олімпік" з рахунком 2:0.