Прем'єр-ліга: "Динамо" розгромило "Колос" на виїзді

Прем'єр-ліга: "Динамо" розгромило "Колос" на виїзді Кияни дотиснули суперника після перерви © ФК Динамо
Кияни забили чотири голи, два з яких - з пенальті.

Сьогодні, 6 жовтня, в 10-му турі української Прем'єр-ліги "Колос" вдома розгромно поступився київському "Динамо" - 0:4.

Розв'язка сталася у другому таймі, коли суддя вилучив по гравцю в кожній команді, а також призначив три пенальті у ворота господарів - два з них динамівці реалізували.

"Колос" - "Динамо" - 0:4
Голи: Циганков, 56 (пен.), Бєсєдін, 66, 81, Вербич, 90+5 (пен.)

"Колос": Волинець - Зозуля, Максименко, Парамонов, Чорноморець - Ориховський (Кизилатеш, 70), Мілько - Ільїн, Волков, Костишин (Рябов, 61) - Нехтій (Кожушко, 73).

"Динамо": Бущан - Караваєв, Шабанов, Кадар, Миколенко (Кендзьора, 75) - Гармаш, Сидорчук, Шепелєв - Циганков (Цитаішвілі, 83), Бєсєдін, Де Пена (Вербич, 57).

Попередження: Ільїн, Ориховський, Мілько, Парамонов - Сидорчук, Шепелєв, Вербич, Бєсєдін

Видалення: Максименко, 54 - Шепелєв, 49.

На 75-й хвилині Віктор Циганков не забив пенальті (воротар).

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" здобув десяту перемогу в УПЛ.