Прем'єр-ліга: "Чорноморець" мінімально обіграв "Олімпік"

Прем'єр-ліга: "Чорноморець" мінімально обіграв "Олімпік" "Чорноморець" розпочав сезон з перемоги © football.ua
Одесити двічі вразили ворота суперника.

У єдиному матчі першого туру УПЛ у понеділок, 23 липня, "Чорноморець" вдома переміг "Олімпік" з рахунком 2:1.

На 10-й хвилині Рижук скористався помилкою голкіпера на виході і головою переправив м'яч у ворота. На 67-й хвилині Микита Татарков на мить випередив Гришка та на протиході пробив голкіпера донеччан. У складі донеччан дебютним голом відзначився Максим Дегтярьов, а на 84-й хвилині Балашов не реалізував пенальті, в результаті чого "Олімпік" втратив шанс врятувати нічию.

"Чорноморець" - "Олімпік" Д - 2:1
Голи: Рижук, 9, Татарков, 66 - Дегтярьов, 70

"Чорноморець": Литовченко, Ярмоленко, Рижук, Грачов, Трубочкін, Савченко, Смирнов, Чорний (Шторгін, 90+4), Леонов (Карноза, 76), Татарков (Семенов, 89), Діденко.

"Олімпік": Кринський, Зубейко, Гришко, Мелинішин, Немчанінов, Вакуленко, Кольцов, Ксьонз (Р. Пасіч, 75), Сондей (Біленький, 67), Балашов, Загорулько (Дегтярьов, 56).

Попередження: Смирнов, Леонов, Ярмоленко - Вакуленко, Мелинішин.

На 84-й хвилині Балашов не забив пенальті (воротар).

Раніше був представлений промо-ролик нового сезону української Прем'єр-ліги.