Прем'єр-ліга: "Арсенал-Київ" і "Чорноморець" зіграли в результативну нічию

Прем'єр-ліга: "Арсенал-Київ" і "Чорноморець" зіграли в результативну нічию Всі голи були забиті в першому таймі © ФК Чорноморець
Київський клуб здобув перші очки в чемпіонаті.

Сьогодні, 17 серпня, відбувся стартовий матч 5-го туру української Прем'єр-ліги, в якому зустрічалися київський "Арсенал" і одеський "Чорноморець".

Поєдинок завершився результативною нічиєю 1:1. Олексій Майданевич на 25-й хвилині відкрив рахунок у матчі після подачі з кутового, а на 35-й хвилині одесит Руслан Бабенко зрівняв рахунок після навісу Олексія Савченка.

Андрій Домбровський в компенсований час отримав другу жовту картку і залишив господарів у меншості.

"Арсенал-Київ" – "Чорноморець" – 1:1

Голи: Майданевич, 25 – Бабенко, 35.

"Арсенал-Київ": Сітало, Дубинчак, Пиріс, Карась, Домбровський, Бушман, Єблі (Гринь, 60), Нгейітала, Оріховський, Майданевич, Алексєєв.

"Чорноморець": Литовченко, Трубочкін, Грачов, Рижук, Романюк, Чорній (Мусолітін, 78), Савченко (Леонов, 87), Бабенко, Смирнов, Татарков, Діденко (Штогрин, 65).

Попередження: Дубинчак, Єблі, Майданевич, Оріховський, Домбровський - Литовченко, Чорній, Романюк.

Видалення: Домбровський, 90+1 (друга жовта картка).

Таким чином, команда Раванеллі набрала перше очко в нинішньому сезоні чемпіонату України.

Нагадаємо, після чотирьох турів української Прем'єр-ліги в турнірній таблиці лідирує "Олександрія", далі йдуть київське "Динамо" та донецький "Шахтар".

Прем'єр-ліга: анонс, де дивитися матчі 5-го туру.