Плавець Романчук визнаний найкращим спортсменом України за підсумками листопада

Плавець Романчук визнаний найкращим спортсменом України за підсумками листопада У листопаді Романчук встановив новий рекорд Кубка світу © ФК Шахтер
Для спортсмена це друга подібна нагорода в кар'єрі.

Плавець Михайло Романчук визнаний найкращим спортсменом України в листопаді за версією НОК.

Для Романчука визнання найкращим спортсменом місяця в Україні є другим у кар'єрі. Вперше подібну нагороду плавець отримав у серпні 2018 року.

Відзначимо, що найкращим тренером останнього місяця осені був визнаний наставник Романчука Петро Нагорний.

У листопаді Романчук завоював дві медалі на етапі Кубка світу в Досі. Спочатку українець посів друге місце на 400-метрівці вільним стилем, а потім переміг на дистанції 1500 метрів і встановив новий рекорд турніру.

Михайло Романчук є провідним українським плавцем. Романчук є багаторазовим чемпіоном і призером європейських першостей, Універсіади, а також 23-х річний спортсмен двічі ставав срібним призером чемпіонату світу.

Нагадаємо, найкращою спортсменкою жовтня в Україні була визнана легкоатлетка Марина Бех-Романчук.