Плавець Романчук визнаний найкращим спортсменом серпня в Україні

Плавець Романчук визнаний найкращим спортсменом серпня в Україні Романчук провів вдалий ЧЄ © НОК України
Плавець вперше отримав нагороду від НОК.

Дворазовий чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи з плавання Михайло Романчук став найкращим спортсменом серпня в Україні. Про це повідомляє НОК України.

Звання найкращого спортсмена місяця отримав Михайло Романчук. Особистий тренер плавця Петро Нагорний отримав звання найкращого тренера серпня.

"На чемпіонаті Європи в Глазго (Шотландія) талановитий плавець отримав три медалі: він двічі піднімався на найвищу сходинку п'єдесталу на дистанціях 400 метрів і 800 метрів вільним стилем і посів друге місце на дистанції 1500 метрів", - йдеться в повідомленні.

Об'єднаний чемпіонат Європи проходив з 2 по 12 серпня в Глазго і Берліні і включив у себе чемпіонати Європи з легкої атлетики, водних видів спорту, спортивної гімнастики, велоспорту, веслування, триатлону та гольфу. Україна посіла восьме місце в медальному заліку з 26 нагородами.

Нагадаємо, найкращим спортсменом липня в Україні був визнаний фехтувальник Богдан Нікішин.