Півзахисник "Шахтаря" Тайсон забив перший гол за збірну Бразилії

Півзахисник "Шахтаря" Тайсон забив перший гол за збірну Бразилії Тайсон вийшов на заміну у другому таймі © Globo
Футболіст "гірників" провів за національну команду четвертий матч.

Атакуючий півзахисник донецького "Шахтаря" Тайсон відзначився голом у складі збірної Бразилії в товариському поєдинку з Австралією (4:0).

Лідер "гірників" з'явився на полі на 59-й хвилині замість Дугласа Кости, а на 75-ій хвилині забив третій гол своєї команди в ворота австралійців.

Таким чином, 29-річний Тайсон провів за Бразилію вже четвертий свій матч. Влітку минулого року вінгер отримав пропозицію виступати за збірну України, але в підсумку зробив вибір на користь рідної країни.

Нагадаємо, в кінці травня Тайсон підписав новий контракт з донецьким "Шахтарем".