Півзахисник "Шахтаря" Тайсон визнаний найкращим гравцем 30-го туру Прем'єр-ліги

Півзахисник "Шахтаря" Тайсон визнаний найкращим гравцем 30-го туру Прем'єр-ліги Тайсон приніс "Шахтарю" перемогу на 89-й хвилині © ФК Шахтер
Бразилець приніс своїй команді перемогу над "Зорею".

Українська Прем'єр-ліга оголосила найкращого гравця за підсумками 30-го туру - нагорода дісталася півзахисникові донецького "Шахтаря" Тайсону. Його обирала експертна рада: Олег Венглинський, Сергій Нагорняк, Геннадій Орбу, Йожеф Сабо, Степан Юрчишин, Анатолій Чанцев, Артур Валерко, Віктор Грачов, Олександр Сопко.

Бразилець провів повний матч проти луганської "Зорі" (2:1) і забив переможний гол на 89-й хвилині. Точний удар Тайсона дозволив "гірникам" збільшити відрив від київського "Динамо" до п'яти очок. Для завоювання титулу донеччанам залишилося обіграти "Верес" у Харкові.

Всього в поточному сезоні Тайсон провів 34 матчі, забив сім голів і віддав сім гольових передач.

У 29-му турі УПЛ найкращим був визнаний нападник луганської "Зорі" Юрі.