Паралімпіада-2016: світовий рекорд і чотири "золота" України

Паралімпіада-2016: світовий рекорд і чотири "золота" України Стеценко встановила світовий рекорд © rio2016.com
У сьомий день Ігор у Ріо українці завоювали дев'ять нагород.

В сьомий день Паралімпійських ігор, які проходять в Ріо-де-Жанейро, збірна України завоювала 9 медалей: 4 золотих, 2 срібні і 3 бронзові.

Головною героїнею дня стала Ганна Стеценко, якій вдалося не просто виграти заплив вільним стилем на 50 метрів, але і встановити новий світовий рекорд - 27,34 секунди.

Відразу два "золота" вдалося завоювати плавцеві Сергію Купперту - на дистанції 100 метрів на спині та в естафеті 4 по 100 метрів. Ще один плавець Єгор Дементьєв виграв шосейну велогонку на 30 кілометрів.

Срібні медалі в свій актив записали Ярина Матло (плавання, 100 метрів на спині) і Марія Лафіна (плавання, 50 метрів на спині).

Бронзовими призерами Ріо стали стрілок Олексій Денисюк (пістолет, 50 метрів), Зоя Овсій (метання диска) і Олександр Мащенко (плавання, 100 метрів батерфляєм).

У медальному заліку Паралімпіади Україна зберігає третє місце. Українці завоювали вже 81 медаль (31-23-27).