П'ятий етап чемпіонату світу в "Формулі-1" завершився першою в сезоні перемогою Росберга

П'ятий етап чемпіонату світу в "Формулі-1" завершився першою в сезоні перемогою Росберга Ніко Росберг відсвяткував першу перемогу в чемпіонаті-2015 © F1News
Напередодні своєї дебютної перемоги на трасі в Барселоні німецький пілот виграв поул-позишн. Навіть на домашньому Гран-прі не зумів завоювати перше очок Фернандо Алонсо.

Гран-прі Іспанії чемпіонату світу з перегонів серії Формула-1 завершився перемогою німецького пілота, віце-чемпіона-2014 Ніко Росберга.

Пілот "Мерседеса" виграв боротьбу у партнера по команді Льюїса Хемілтона, а також чотириразового чемпіона світу і невдахи минулого сезону Себастьяна Феттеля. Росберг захопив лідерство зі старту, де він був на першому місці, і утримував свою позицію протягом всієї гонки. У підсумку, на фініші секундомір показав більш ніж комфортну перевагу в 17 секунд.

Росбергу вдалося вперше в сезоні опинитися вище Хемілтона на подіумі. Втім, слід враховувати, що з п'яти етапів, британець виграв три, лише одного разу віддавши перемогу Феттелю.

10. К. Сайнс   Scuderia Toro Rosso 8

Додамо, що в черговий раз невдало склалася гонка і для іспанця Фернандо Алонсо. Його перехід в "Макларен" поки не приніс жодних дивідендів - нуль (!) очок після п'яти етапів.

Наступний етап відбудеться в Монако 24 травня. Традиційно цікава гонка може розставити остаточні акценти в боротьбі за чемпіонство. Хоча вже сьогодні видно, що скласти конкуренцію трійці лідерів - Хемілтону, Росбергу і Феттелю навряд чи комусь під силу.