Олімпіада-2018: результати українців, всі медалі дня 21 лютого

Олімпіада-2018: результати українців, всі медалі дня 21 лютого Українська фігуристка зайняла 29-е місце © НОК України
Українські спортсмени не змогли наблизитися до медалей.

В рамках чергового змагального дня зимової Олімпіади-2018 в Пхенчхані Україна була представлена в двох видах – у фігурному катанні та лижних гонках.

Українка Ганна Хниченкова зайняла 29-е місце з 30-ти і не змогла кваліфікуватися в довільну програму фігурного катання, в яку пройшли перші 24 місця.

Що стосується лижних гонок, то ні чоловіча, ні жіноча збірна України не змогла пробитися у фінал командних спринтів на Олімпіади-2018.

У своєму півфінальному забігу Тетяна Антипенко і Марина Анцибор посіли останнє, 10-е місце, поступившись 1 хвилину і 21,5 секунди переможцям забігу, команді США.

Трохи краще виступили чоловіки. У своєму півфіналі Андрей Орлик і Олексій Красовський також стали десятими, однак при цьому випередили чотири команди.

3. Канада

Нагадаємо, у складі збірної України в Пхенчхан прибуло 33 спортсмени, які виступатимуть у 9 дисциплінах. Всього буде розіграно 102 комплекти медалей у 7 видах спорту, а учасників налічується близько 2,5 тисяч.

На нинішній Олімпіаді в активі України одна золота медаль, яку зумів завоювати у фрістайлі Олександр Абраменко.

Раніше повідомлялося про те, що російський керлінгіст попався на допінгу в Пхенчхані.