Олімпіада-2018: результати українців, всі медалі дня 17 лютого

Олімпіада-2018: результати українців, всі медалі дня 17 лютого Українці знову залишилися без нагород © НОК України
Українські спортсмени не змогли наблизитися до олімпійських медалей.

В рамках чергового ігрового дня зимової Олімпіади-2018 в Пхенчхані українці виступили у гірських лижах, фрістайлі та біатлоні.

Головні медальні надії українських уболівальників знову були на біатлон, проте у жіночому мас-старті сестри Семеренко знову провалилися - Валя посіла 19-е місце, а Віта – 24-е.

У гірськолижному спорті Україну представляла Ольга Книш, яка показала останній, 43-й результат.

Єдиною світлою плямою дня, а може і всієї Олімпіади, для України став фрістайліст Олександр Абарменко, який пройшов у фінал змагань.

Українець показав 9-й результат у першій кваліфікації, але за його підсумками у фінал вийшло тільки 6 спортсменів. У другій кваліфікації Абраменко зайняв 4-е місце і пройшов у фінал, який відбудеться завтра, о 13:00.