Олімпіада-2018: результати українців, всі медалі дня 13 лютого

Олімпіада-2018: результати українців, всі медалі дня 13 лютого Завершився черговий день Олімпіади-2018 © НОК України
Українські спортсмени не змогли наблизитися до олімпійських медалей.

В рамках чергового ігрового дня зимової Олімпіади-2018 в Пхенчхані українці виступили у гірських лижах, санному спорті та лижних гонках.

У гірськолижному спорті у комбінації українець Іван Ковбаснюк не потрапив у фінал, посівши 57-е місце після швидкісного спуску.

В лижних гонках у чоловіків Олексій Красовський зайняв 70-е місце, Андрій Орлик - 73-е. Обидва українці не потрапили до 1/4 фіналу змагань.

Також у чвертьфінал лижних гонок не зуміли пробитися і українки Марина Анцибор (54-е місце) і Тетяна Антипенко (56-е).

У санному спорті українка Олена Шхумова зайняла 26-е місце після трьох спроб, Олена Стецьків – 28-е. Обидві українка українки не змогли потрапити до фінального заїзду.