"Олександрія" втримала нічию в матчі Ліги Європи проти "Сент-Етьєна"

"Олександрія" втримала нічию в матчі Ліги Європи проти "Сент-Етьєна" "Олександрія" вистояла на виїзді © ФК Олександрія
Український клуб не програв у Франції.

Сьогодні, 24 жовтня, в матчі третього туру групового етапу Ліги Європи зустрічалися французький "Сент-Етьєн" і українська "Олександрія".

На 8-й хвилині футболіст господарів Габріел Сілва відкрив рахунок з передачі Амуми, а через шість хвилин він же зрізав м'яч у свої ворота після прострілу Третьякова.

У другому таймі французи мали більше можливостей для переможного взяття воріт, але український клуб зумів вистояти.

"Сент-Етьєн" – "Олександрія" – 1:1

Голи: Сілва, 8 – Сілва, 14 (автогол).

"Сент-Етьєн": Рюффьє, Дебюші, Сілва, Саліба, Колодзейчак, Мвіла, Ахолу (Будебуз, 46), Амума, Юссуф, Норден (Абі, 63), Берич (Буанга, 74).

"Олександрія": Паньків, Мірошниченко, Дубра, Пашаєв, Бухал, Банада, Лучкевич (Шастал, 80), Третьяков (Бабогло, 90+3), Гречишкін, Ковалець (Довгий, 83), Сітало.

Попередження: Сілва – Мірошниченко, Шастал.

Таким чином, "Олександрія" після трьох зіграних турів має в своєму активі два набраних пункти. У першому турі український клуб поступився в Німеччині "Вольфсбургу" (1:3), а у другому матчі у Львові "Олександрія" здобула нічию з бельгійським "Гентом" (1:1).

Наступний матч Ліги Європи підопічні Шарана проведуть 7 листопада також проти французького "Сент-Етьєна".

"Динамо" - "Копенгаген": онлайн-трансляція матчу.