Ніко Росберг увійшов в історію німецького автоспорту з новим рекордом

Ніко Росберг увійшов в історію німецького автоспорту з новим рекордом © f1news.ru
Німецькому гонщику Формули-1 не дозволили розмалювати гоночний шолом на честь перемоги збірної Німеччини на ЧС-2014, однак він не зніяковів і досяг історичного успіху на гоночній трасі, вперше у кар'єрі здобувши перемогу на домашньому Гран-прі.

Пілот команди "Мерседес" Ніко Росберг вперше став переможцем домашнього Гран-прі на трасі у Хоккенхаймі.

Несподівано другим до фінішу 10-го етапу чемпіонату світу з перегонів серії Формула-1 прийшов фін Вальттери Боттас з "Вільямса", а замкнув трійку партнер Росберга зі стайні британець Льюїс Хемілтон, який стартував у перегонах лише з двадцятої позиції.

Перемігши у Хоккенхаймі, Ніко Росберг став першим німецьким гонщиком, який виграв Гран Прі Німеччини за кермом німецької машини з німецьким двигуном.

Завдяки історичній перемозі німець зміцнив свої позиції у боротьбі за титул чемпіона світу - тепер між ним і Хемілтоном, який вже знає радість перемоги в чемпіонаті, 14 очок.

Таким чином, для "Мерседеса" це вже дев'ятий переможний виступ у сезоні: лише одного разу представники цієї стайні не зуміли виграти перегони на Гран-прі Австрії - першим до фінішу прийшов австралієць Даніель Ріккьярдо з команди "Ред Булл". Зазначимо, що для Росберга перемога в Німеччині стала четвертою у чемпіонаті-2014.

Чемпіонат світу з перегонів серії Формула-1. Гран-прі Німеччини. Хоккенхайм.

10. С.Перес Force India + 1 коло 192.920 3

Найкраще коло: Льюїс Хемілтон (Mercedes) 1:19.908 (53 коло, 206.066 км/год).

Marussia F1 Team 2

Кубок Конструкторів. 1. Мерседес - 366 очок. 2. Ред Булл - 188. 3. Вільямс - 121...

Примітно, що напередодні домашнього Гран-прі німецький пілот на честь перемоги збірної Німеччини на ЧС-2014 з футболу вирішив прикрасити свій гоночний шолом. Однак у ФІФА йому заборонили використовувати символіку мундіалю і тим більше зображення Кубка світу. Як виявилося, Ніко не дуже й засмутився, а просто здобув перемогу з солідним 20-секундним відривом.

"Це фантастика! Після перемоги в домашніх перегонах я відчуваю неймовірні емоції. Для мене це особливий день, і я дякую вболівальникам за чудову підтримку, а команді - за прекрасну машину! Сьогодні все склалося просто чудово!", - цитує переможця f1news.ru.

"Зрозуміло, що сьогодні ввечері ми відсвяткуємо успіх, сподіваюся, німецька публіка до нас приєднається, щоб підтримати настрій, який всім принесла перемога збірної Німеччини на чемпіонаті світу з футболу!", - захоплювався Росберг.

Відзначимо, що наступний етап чемпіонату світу відбудеться в Угорщині, де на автодромі Хунгарорінг найчастіше перемагає той пілот, який підбере правильну тактику на перегони. !zn