НБА: Лень набрав 31 очко і став гравцем матчу

НБА: Лень набрав 31 очко і став гравцем матчу Лінь допоміг "Фініксу" здобути довгоочікувану перемогу © nba.com
Українець провів один з найкращих своїх матчів у складі "Фінікса".

Олексій Лень став кращим гравцем переможного матчу "Фінікса" проти "Орландо" (102:84). На рахунку центрового вже одинадцятий дабл-дабл у поточному сезоні.

У матчі з "Орландо" Лень провів на паркеті 36 хвилин і став кращим гравцем зустрічі, набравши 31 очко та 15 підбирань, до яких додав 2 блок-шоти і 1 перехоплення. При цьому українець поліпшив особистий рекорд результативності на 8 очок.

Головний тренер "Орландо" Скотт Скайлз підкреслив, що саме завдяки діям Леня супернику вдалося домінувати над його командою і здобути підсумкову перемогу. Варто зазначити, що цим успіхом "Фінікс" перервав серію поразок з 17 матчів.

Нагадаємо, в минулому поєдинку за "Фінікс" проти "Майамі" Лень також оформив дабл-дабл, а його слем-данк потрапив в число кращих моментів ігрового дня.