"Наполі" - "Дніпро" 1:1 - відео голів, ключові моменти матчу

"Наполі" - "Дніпро" 1:1 - відео голів, ключові моменти матчу "Дніпро" зіграв уничію в Неаполі
Перед матчем фахівці і букмекери давали небагато шансів "Дніпру" на успішний результат в Неаполі. Однак команда Маркевича буде билася до кінця і відвезла таку бажану результативну нічию.

Матч Наполі - Дніпро відбувся 7 травня в Неаполі на стадіоні "Сан-Паоло". Для українського клубу ця гра стала історичною, адже ще жодного разу у своїй історії він не виступав у півфіналі єврокубкових змагань.

Тим більше, що "Дніпро" грав проти фаворита турніру: зумівши звести поєдинок внічию 1:1.

1/2 фіналу

Перший матч

"Наполі" (Італія) - "Дніпро" (Україна) - 1:1 (0:0)

Голи: Давид Лопес, 50 (1:0). Селезньов, 81 (1:1).

"Наполі": Андухар, Маджо, Бритос, Альбіоль, Гулям, Кальєхон (Габбьядини, 77), Давид Лопес (Гаргано, 71), Жоржинью, Хамшик, Інсіньє (Мертенс, 82), Ігуаїн.

"Дніпро": Бойко, Федецький, Чеберячко, Дуглас, Леонарду, Лучкевич (Бруну Гама, 57), Федорчук, Канкава (Безус, 69), Ротань, Коноплянка, Калініч (Селезньов, 80).

Попередження: Канкава, 24. Федецький, 73.

Суддя: Муэн (Норвегія).

7 травня. Неаполь. Стадіон "Сан-Паоло".

Перед матчем головний тренер "Наполі" іспанець Рафаель Бенітес видав порцію компліментів на адресу дніпрян. За його словами, команда, яка пропустила всього три голи в плей-офф Ліги Європи, заслуговує на повагу. При цьому Рафа підкреслив, що його підопічні розуміють важливість моменту, адже всі вони хочуть вийти у фінал.

Стадіон "Сан-Паоло" заповнений практично на 100 відсотків. Втім після арени в грецькому Піреї, де виступає "Олімпіакос", дніпрянам вже нічого не страшно.

Футболісти виходять на поле. Звучить гімн Ліги Європи. Всі готові до боротьби. В центрі поля зустрілися два капітана - Ротань і Гамшик. Гравець "Наполі" знаком Руслану по матчу збірних України і Словаччини.

1-10.

Поки що йде боротьба за позицію в центрі поля. Футболісти однаково часто втрачають м'яч.

Вже на 2-й хвилині "блакитні" заробили право на кутовий. Але розіграли вони його не зовсім вдало.

"Дніпро" спробував провести атаку, але на підступах до штрафного Лучкевич втратив м'яч, що призвело до швидкої контратаки суперника. Благо Дуглас і Чеберячко чудово розібралися в небезпечній ситуації.

Поступово нарощує темп і тиск "Наполі". Вже дві небезпечні атаки провели господарі.

Дає грати арбітр - вже кілька жорстких дій від Дугласа простив він.

Тим часом поки не можна сказати, що дніпряни повністю виконують те, про що говорив на прес-конференції Маркевич - тримати центр поля. Швидко проходять його "віслюки".

11-20.

Дніпряни виглядають не так впевнено, але благо поки що суперник не користується цим.

"Наполі" перериває всі спроби дніпрян наблизитися до воріт Андухара. І постійно атакує.

Програють боротьбу підопічні Маркевича в центрі поля, тому доводиться несолодко захисникам.

Калініч змарнував гарну нагоду провести позиційну атаку: після того, як Бойко пробив штрафний від своїх воріт, він сфолив на Лопесі. А шкода...

У наступній атаці все ж дніпрянам вдалося організувати якийсь наступ: розіграв штрафний Ротань, але його фірмової подачі не вийшло.

21-30.

Вистояв "Дніпро" перші 20 хвилин, і це поки єдиний момент, який радує. Можливо поступово українці зможуть налагодити атакуючі дії.

Тим часом на 23-й хвилині дніпряни заробили перший кутовий. Але невдало розіграли його. У підсумку, Канкава, після удару якого і був призначений корнер, отримав жовту за зрив швидкої атаки.

Поки що заспокоїлася гра. Італійцям не вдалося взяти українців у стартовому ривку.

ми Говорили про те, що дає грати Муэн, не фіксуючи дрібні фоли, однак у випадку з Калиничем, це можна спростувати: двічі вже свистів порушення норвежець під час верхової боротьби.

31-40.

Поступово "Дніпро" освоюється у штрафному суперника. І це радує. На жаль, але важливий момент не спрацював креатив у Ротаня і Коноплянки. Але надія є.

Багато браку у Ротаня. Втрачає м'яч досвідчений футболіст, не може часто віддати точний пас.

Треба відзначити, що українці вже в більшій мірі контролюють ситуацію на полі.

41-45.

Буде що сказати Мирону Маркевичу своїм підопічним у перерві, тому другий тайм можна дивитися з оптимізмом. Адже напевно дніпряни зможуть перебудуватися проблемних складових гри.

"Блакитні" під завісу першого тайму видали ударну трихвилинку. І важливо, що в цей момент надійно діє Бойко. Вселяє він спокій партнерам.

Перший тайм закінчено. Поки що цілком відповідний рахунок для української команди. Але попереду друга половина гри.

Статистика першого тайму: володіння м'ячем 68% - 32%, удари 4-1, в створ 0-1, кутові 4-1, офсайди 5-0, фоли 10-8.

Та вже, звичайно погарячкували ми зі 100-відсотковою відвідуваністю. Чітко видно по телекартинці, що трибуни за воротами Бойко (в першому таймі) залишилися без уваги вболівальників.

46-50.

Стартував другий тайм. Без замін поки що.

Поки що дніпряни тримають м'яч на чужій половині поля.

Між тим, неаполітанці увійшли в ритм і створили небезпечний момент. Кутовий і гол. 0:1. Відкрив рахунок ударом головою Лопес. А адже практично не пропускали таким чином дніпряни в нинішньому євросезоні.

51-60.

"Дніпро" пішов вперед. З одного боку це добре, з іншого, небезпечно, адже "Наполі" дуже швидко переходить від оборони в атаку.

Двічі загрожували воротам Бойко гравці в темно-синій формі.

Буде заміна у "Дніпра": замість Валерія Лучкевича, який просто загубився на полі, виходить більш досвідчений Бруну Гама.

"Наполі" увімкнув швидкість і темп, слід відсунути м'яч від своїх воріт українцям.

Ігуаїн міг забивати другий гол, але пощастило "Дніпру". Так, провально грає український клуб на початку другого тайму.

61-70.

Вдалося заспокоїти гру дніпрянам після кількох небезпечних атак у виконанні неаполітанців.

Знову небезпечну контратаку провели італійці: Ігуаїн і Кальєхон ледь не розірвали оборону "Дніпра". Але невдало пробив іспанець.

ще одна Заміна від Мирона Маркевича: Безус замінив Канкаву. А тим часом Ротань не зумів небезпечно і ефективно розіграти ще один штрафний.

Перша заміна у "Наполі": Гаргано вийшов замість автора гола Лопеса Сілви.

71-80.

Федецький отримав жовту картку.

В черговий раз загрожував воротам Ігуаїн, але в черговий раз Бойко зумів відвести небезпеку від своїх воріт.

Ще один штрафний у "Дніпра" і ще один промах. Точніше м'яч навіть не долітає до адресата. Блокують його "блакитні".

Та вже просто немає можливостей у "Дніпра". Відмінно діє "Наполі" в захисті. Інша справа, що абсолютно пасивні дніпряни в атаці.

Заміна у "Наполі": Габбьядіні замість замість Кальєхона. А Маркевич трохи згодом відповідає своєю заміною Селезньов - Калініч.

Гол! Селезньов першим дотиком забиває гол! 1:1!

81-90.

Останній коректив від Бенітеса. Мертенс замість Інсіньє.

Режисер трансляції натякає, що був офсайд у Селезньова. Але Муэн зарахував взяття воріт, інше нас не цікавить.

Вже чотири кутових подали неаполітанці протягом двох хвилин.

Чотири хвилини додав Муен до основного часу.

Матч закінчено! 1:1. Хороший результат для "Дніпра".

Нагадаємо, "Дніпро" в 1/16 фіналу пройшов грецький "Олімпіакос" (2:0 і 2:2), далі залишив не у справ голландський "Аякс" (1:0 та 1:2), а в 1/4 фіналу в драматичній боротьбі перевершили бельгійський "Брюгге" (0:0 і 1:0). "Наполі" пройшов більш легкий шлях до півфіналу: в першому раунді плей-офф італійці впоралися з "Трабзонспором" (4:0 і 1:0), потім з російським "Динамо" (3:1 та 0:0), а у чвертьфіналі по сумі двох ігор завдали поразки "Вольфсбургу" (4:1 і 2:2).

Напередодні поєдинку з "Наполі" наставник дніпрян Мирон Маркевич відзначив бажання перевірити себе у протистоянні з сильним опонентом. Тренер пообіцяв, що його команда не буде відсиджуватися в обороні і обов'язково спробує використати свій шанс біля чужих воріт.