Музичук і Іфань завершили нічиєю третю партію матчу за шахову корону

Музичук і Іфань завершили нічиєю третю партію матчу за шахову корону Музичук поки не вдається впоратися з Іфань © lviv2016.fide.com
Українка поки не може захопити перевагу у львівському протистоянні.

У Львові відбулася третя партія матчу за титул чемпіонки світу з шахів серед жінок, в якому зустрічаються чинна чемпіонка світу Марія Музичук та лідер світового рейтингу ФІДЕ, триразова чемпіонка світу з Китаю Хоу Іфань.

Музичук вже вдруге грала білими, однак перевагою кольору скористатися не змогла, як і в першому поєдинку. Українка довгий час намагалася атакувати і навіть іноді володіла ініціативою, однак китаянка впевнено оборонялася. В кінцівці партії у Марії на дошці залишилося дві фігури і три пішаки, що не дозволило продовжити тиск на суперницю. Після 36 ходів суперниці погодилися на нічию.

lviv2016.fide.com

Нагадаємо, у минулій партії Іфан добилася перемоги над Музичук, а перша зустріч завершилася нічиєю. Таким чином, рахунок протистояння - 2:1 на користь китаянки.

Усього Музичук та Іфань проведуть як мінімум 10 партій - тайбрейк знадобиться, якщо буде зафіксована нічия (5:5).