Момент з участю українця Леня потрапив в топ-5 ігрового дня НБА

Момент з участю українця Леня потрапив в топ-5 ігрового дня НБА Лень не допоміг "Фініксу" обіграти "Торонто" © basket.com.ua
Український баскетболіст провів черговий хороший матч у сезоні.

Данк українського центрового "Фінікса" Олексія Леня після проходу Джоша Джексона увійшов топ-5 моментів матчів НБА 6 грудня.

Відзначимо, що "Фінікс" Санс поступилися "Торонто" з рахунком 126:113, а Лень за 18 хвилин ігрового часу зумів набрати 14 очок (6 з 9 точних кидків з поля, 2 з 4 з лінії штрафного), 7 підбирань, 1 передачу та 1 блок-шот при двох втратах.

Нагадаємо, центровий був обраний "Фініксом" під 5-м номером на драфті 2013 року. У минулому сезоні українець в середньому набирав 8 очок, робив 6,6 підбирань і 1,3 блок-шота, проводячи на майданчику 20,2 хвилини.

Лень в нинішньому сезоні провів 21 матч, в середньому за гру набираючи 9 очок і роблячи 9,5 підбирань.

Раніше повідомлялося, що Лень отримав травму гомілкостопа на тренуванні.