Міжсезоння: поразка "Динамо", розгромна перемога "Зорі"

Міжсезоння: поразка "Динамо", розгромна перемога "Зорі" "Динамо" програло "Академії Пушкаша" © ФК Динамо
Українські клуби продовжують підготовку до другої частини сезону.

Відбулися чергові товариські матчі за участю українських клубів, які готуються до старту другої частини сезону Прем'єр-ліги.

"Динамо", пропустивши два голи в кінцівці, поступилося у контрольному матчі угорській "Академії Пушкаша".

Зазначимо, що на перегляді в "Динамо" знаходиться молдавський хавбек Ден Спетару. Гравець провів на полі півтора тайму і був замінений на Шапаренка. Крім того, вперше на поле вийшов новачок Карлос Самбрано.

"Динамо" – "Академія Пушкаша" - 2:3

Голи: Мораєс, 43, Хльобас, 59 - Уписс, 14, Шечі, 89, Мадараш, 90

"Динамо: Маханьков, Самбрано, Бурда, Шабанов, Миколенко, Смирний, Гусєв, Спетару (Шапаренко, 67), Дерліс, Мораєс, Хльобас.

"Зоря" обіграла боснійська "Железнічар" у спарингу на зборі в Туреччині з рахунком – 5:0. Чотири з п'яти голів луганчани забили за перші 36 хвилин гри.

"Зоря" – "Железничар" - 5:0

Голи: Громов, 3, 30, Чеберко, 27, Юрі, 36, Сухар, 74.

Склад "Зорі" (1-й тайм): Лунін, Чеберко, Чечер, Сваток, Тимчик, Харатін, Андрієвський, Караваєв, Луньов, Громов, Юрі.

Склад "Зорі" (2-й тайм): Луїс Феліпе, Тимчик, Ель-Буаззаті, Литвин, Сухар, Сілас, Бабенко, Гордієнко, Любеновіч, Кочергін, Кабаев.

"Верес" – "Жетису" (Казахстан) - 0:0

"Маріуполь" – "Раднічкі Ніш" (Сербія) - 0:0

Нагадаємо, що після 19-ти зіграних турів української Прем'єр-ліги "Шахтар" йде на першому місці в турнірній таблиці, випереджаючи "Динамо" на три очки.

Раніше повідомлялося про те, що українська Прем'єр-ліга знаходиться за межами топ-10 по відвідуваності в Європі.